Salon groomerski Sweet Dog świadczy kompleksowe usługi pielęgnacji psów. W zależności od potrzeb szaty pupila może być to czesanie, strzyżenie lub trymowanie wraz z profesjonalną kąpielą z użyciem najwyższej klasy kosmetyków, higieną oczu, uszu i łap. Umiejętnie dobrane kosmetyki podkreślają barwę i strukturę szaty, dzięki czemu piesek nie tylko pięknie pachnie i rewelacyjnie wygląda, ale również jego skóra będzie utrzymywana w zdrowiu i w jak najlepszej kondycji.


• Strzyżenie bez kąpieli
Usługa obejmuje strzyżenie według wzorca lub według wytycznych klienta. W przypadku wyboru tej usługi konieczne jest samodzielne rozczesanie pieska od samej skóry oraz wykąpanie co najmniej dzień przed wizytą.
Strzyżenia wymagają wszystkie rasy długowłose i posiadające obfitą szatę, ponieważ od tego zależy dobra forma i samopoczucie pieska. Zaniedbana sierść, która kołtuni się i gromadzi w środku kurz i zanieczyszczenia nie tylko ogranicza ruchy psa ale też jest doskonałą pożywką dla grzybów i bakterii, co sprzyja infekcjom skórnym oraz jest dobrym domem dla insektów. Odpowiednia długość pokrywy włosowej ma również chronić psa przed przegrzaniem w lecie i odmrożeniami w zimie.


• Kąpiel bez strzyżenia
Usługa obejmuje kąpiel przy użyciu najwyższej klasy kosmetyków oraz suszenie i czesanie.


• Trymowanie
Usługa obejmuje trymowanie czyli usuwanie martwego włosa u psów szorstkowłosych których sierść nie wypada przez co pies może odczuwać dyskomfort (swędzenie skóry, która nie oddycha), w miejsce usuniętych włosów wyrastają nowe mocne włosy. Zabieg ten ma za zadanie poprawić szorstkość sierści, koloryt oraz kondycję skóry.


• Kąpiel + wyczesywanie podszerstka
Usługa obejmuje kąpiel w szamponie wspomagającym usuwanie martwego podszerstka, suszenie oraz wyczesywanie podszerstka który w okresie przejściowym jest zmorą każdego właściciela psa w typie owczarka.


• Kompleks Sweet Dog
Usługa obejmuje kąpiel w szamponie, odpowiednio dobranym do rodzaju włosa, masaż z odżywką, czesanie, suszenie, strzyżenie , przycinanie pazurków, czyszczenie uszek.


• Kompleks Sweet Dog+ (kąpiel przed i po strzyżeniu)
Kąpiel w szamponie, głęboko oczyszczającym, czesanie, suszenie, strzyżenie, przycinanie pazurków, czyszczenie uszek i oczu, kąpiel w szamponie odpowiednio dobranym do rodzaju włosa, masaż z odżywką, suszenie, perfumowanie.


• Grooming kreatywny
Samo strzyżenie to za mało? W naszym salonie możemy sprawić, że twój pupil będzie się wyróżniał na tle innych.Usługa obejmuje farbowanie lub tatuaż (farba trzyma się do pierwszego mycia w przypadku rasy z białą szatą mogą być to dwa mycia), wycinanie wzorków.

 

 

Trymowanie poprawia jakość sierści: usztywnia ją oraz eliminuje problem sierści w domu, Zabieg dedykowany jest dla psów szorstkowłosych

TRYMOWANIE

Zgodnie ze wzorcem lub według wytycznych klienta,

STRZYŻENIE

Kąpiel w szamponie, odpowiednio dobranym do rodzaju włosa, masaż z odżywką ułatwiającą rozczesywanie, czesanie, suszenie, strzyżenie , przycinanie pazurków, czyszczenie uszek i oczu, perfumowanie.

KOMPLEKS SWEET DOG

Kąpiel w szamponie, odpowiednio dobranym do rodzaju włosa, masaż z odżywką ułatwiającą rozczesywanie lub poprawiającej kondycję szaty, czesanie, suszenie

KĄPIEL

Samo strzyżenie to za mało? W naszym salonie możemy sprawić, że twój pupil będzie się wyróżniał na tle innych.Usługa obejmuje farbowanie lub tatuaż (farba trzyma się do pierwszego mycia w przypadku rasy z białą szatą mogą być to dwa mycia), wycinanie wzorków.

Grooming kreatywny