Usługi pielęgnacyjne są wykonywane zawsze na czystych i wyczesanych psach. Klient może zamówić komplet usług (kąpiel + strzyżenie) lub dokładnie wyczesać i wykąpać psa co najmniej dzień przed wizytą w domu.


Przed wizytą w salonie należy udać się z pieskiem na dłuższy spacer w celu załatwienia potrzeb fizjologicznych oraz rozładowania energii psa. Właściciele psów agresywnych proszeni są o przyniesienie ze sobą kagańców.


Proszę zawsze informować o ewentualnych chorobach, alergiach, zmianach skórnych jak również o trudnym zachowaniu pupila. Pieski stare i chore mogą być strzyżone tylko pod opieką właściciela w celu minimalizowania stresu.  Podczas standardowego strzyżenia pieskom nie podaje się żadnych środków uspakajających.


Każdy pies powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnym świadectwem szczepienia.

 

 

Trymowanie poprawia jakość sierści: usztywnia ją oraz eliminuje problem sierści w domu, Zabieg dedykowany jest dla psów szorstkowłosych

TRYMOWANIE

Zgodnie ze wzorcem lub według wytycznych klienta,

STRZYŻENIE

Kąpiel w szamponie, odpowiednio dobranym do rodzaju włosa, masaż z odżywką ułatwiającą rozczesywanie, czesanie, suszenie, strzyżenie , przycinanie pazurków, czyszczenie uszek i oczu, perfumowanie.

KOMPLEKS SWEET DOG

Kąpiel w szamponie, odpowiednio dobranym do rodzaju włosa, masaż z odżywką ułatwiającą rozczesywanie lub poprawiającej kondycję szaty, czesanie, suszenie

KĄPIEL

Samo strzyżenie to za mało? W naszym salonie możemy sprawić, że twój pupil będzie się wyróżniał na tle innych.Usługa obejmuje farbowanie lub tatuaż (farba trzyma się do pierwszego mycia w przypadku rasy z białą szatą mogą być to dwa mycia), wycinanie wzorków.

Grooming kreatywny